megvesz MAX3008EUP+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - VCCA: | 1.2 V ~ 5.5 V |
| Fordító típusa: | Voltage Level |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State, Non-Inverted |
| Kimeneti jel: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX3008EUP+ |
| Bemeneti jel: | - |
| Jellemzők: | Power Supply Decoupling |
| Bővített leírás: | Voltage Level Translator Unidirectional 1 Circuit 8 Channel 35Mbps 20-TSSOP |
| Leírás: | IC XLATR LEVEL BIDIR 8CH 20TSSOP |
| Adatsebesség: | 35Mbps |
| Csatornák egy áramkörönként: | 8 |
| Csatorna típus: | Unidirectional |
| Email: | [email protected] |