megvesz MAX17598ATE+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 29 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 20V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Forward |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TQFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Kimeneti szigetelés: | Either |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX17598ATE+ |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 100kHz ~ 1MHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Converter Offline Forward Topology 100kHz ~ 1MHz 16-TQFN (3x3) |
| Duty Cycle: | 72.5% |
| Leírás: | IC REG CTRLR ISOLATED 16TQFN |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control, Soft Start, Sync |
| Email: | [email protected] |