megvesz MAX14723ATP+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 5.5 V ~ 58 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 11 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX14723ATP+ |
| Bővített leírás: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 20-TQFN (4x4) |
| Leírás: | IC CURRENT LIMIT ADJ 20TQFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.4mA |
| Alkalmazások: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |