megvesz MAX14591ETA+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - VCCA: | 0.9 V ~ 5.5 V |
| Fordító típusa: | Voltage Level |
| Szállító eszközcsomag: | 8-TDFN (2x2) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-WFDFN |
| Kimeneti típus: | Open Drain, Push-Pull |
| Kimeneti jel: | - |
| Más nevek: | MAX14591ETA+T-ND MAX14591ETA+TTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX14591ETA+T |
| Bemeneti jel: | - |
| Jellemzők: | Thermal-Shutdown Protection, Tri-State Input |
| Bővített leírás: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 16Mbps 8-TDFN (2x2) |
| Leírás: | IC XLATR BIDIR L-LVL 2CH 8TDFN |
| Adatsebesség: | 16Mbps |
| Csatornák egy áramkörönként: | 2 |
| Csatorna típus: | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |