megvesz MAP5KE10A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 10V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 17V |
| Feszültségelosztás (Min): | 11.1V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | DO-204AL (DO-41) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 500W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Más nevek: | 1086-4293 1086-4293-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAP5KE10A |
| Leírás: | TVS DIODE 10VWM 17VC DO41 |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 29.4A |