megvesz MAL211637101E3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 40V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.323" Dia (8.20mm) |
| Sorozat: | 116 RLL |
| Ripple Current: | 151.2mA @ 100Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | MAL211637101E3 |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedancia: | 550 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Bővített leírás: | 100µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 100UF 20% 40V RADIAL |
| Kapacitancia: | 100µF |