megvesz MAL202139478E3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 100V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Sorozat: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 30mA |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Tape & Box (TB) |
| Csomagolás / tok: | Axial, Can |
| Más nevek: | 2222 021 39478 222202139478 4086PHTB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | MAL202139478E3 |
| Élettartam @ Hőm.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | 19 Ohm |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Bővített leírás: | 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 27 Ohm |
| Leírás: | CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL |
| Kapacitancia: | 4.7µF |