megvesz MAL202118681E3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 63V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Sorozat: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 890mA |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Can |
| Más nevek: | 2222 021 18681 222202118681 4080PHBK |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | MAL202118681E3 |
| Élettartam @ Hőm.: | 8000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | 95 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Bővített leírás: | 680µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 199 mOhm 8000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 199 mOhm |
| Leírás: | CAP ALUM 680UF 20% 63V AXIAL |
| Kapacitancia: | 680µF |