megvesz MA5KP58CA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 58V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 93.6V |
| Feszültségelosztás (Min): | 64.4V |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 5000W (5kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-204AR, Axial |
| Más nevek: | 1086-3977 1086-3977-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MA5KP58CA |
| Leírás: | TVS DIODE 58VWM 94VC DO204AR |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 53A |