megvesz MA2C72300F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 550mV @ 200mA |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 30V |
| Szállító eszközcsomag: | DO-34 |
| Sebesség: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sorozat: | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 2ns |
| Csomagolás: | Cut Tape (CT) |
| Csomagolás / tok: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Más nevek: | MA2C72300FCT |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | 150°C (Max) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MA2C72300F |
| Bővített leírás: | Diode Schottky 30V 200mA Through Hole DO-34 |
| Diódatípus: | Schottky |
| Leírás: | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA DO34 |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 15µA @ 30V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 200mA |
| Capacitance @ Vr, F: | 20pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |