megvesz M5451QT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.75 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 44-PLCC (16.58x16.58) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 44-LCC (J-Lead) |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | M5451QT |
| Felület: | Serial |
| Kijelző típusa: | LED |
| Számok vagy karakterek: | 4 or 5 Digits |
| Leírás: | IC LED DISPLAY DRIVER 44-PLCC |
| Jelenlegi - ellátás: | 7mA |
| Configuration: | Alphanumeric or Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |