megvesz M5060TB600 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Peak Reverse (Max): | 600V |
|---|---|
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.35V @ 50A |
| Technológia: | Standard |
| Szállító eszközcsomag: | Module |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Module |
| Más nevek: | CC1659 M5060TB600-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | M5060TB600 |
| Bővített leírás: | Bridge Rectifier Three Phase 600V 60A Chassis Mount Module |
| Diódatípus: | Three Phase |
| Leírás: | MODULE POWER 60A 600V 3PH BRIDGE |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | - |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 60A |
| Email: | [email protected] |