megvesz LX1677CPW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.8 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | LX1677CPW |
| Bővített leírás: | - Controller, Intel VRM Voltage Regulator IC 1 Output 38-TSSOP |
| Leírás: | IC CTRLR VRM PS 2PHASE 38TSSOP |
| Alkalmazások: | Controller, Intel VRM |
| Email: | [email protected] |