megvesz LX1554CPW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 30 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 16V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | LX1554CPW |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 500kHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting |
| Bővített leírás: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 500kHz 20-TSSOP |
| Duty Cycle: | 48% |
| Leírás: | IC REG CTRLR PWM CM 20-TSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |