megvesz LVR125S BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| típus: | Polymeric |
| Ideje utazni: | 23s |
| Vastagság (Max): | - |
| Méret / dimenzió: | 0.840" Dia x 0.210" W (21.20mm x 5.30mm) |
| Sorozat: | PolySwitch®, LVR |
| Ellenállás - Post Trip (R1) (Max): | 440 mOhm |
| Ellenállás - kezdeti (Ri) (Min): | 165 mOhm |
| Ellenállás - 25 ° C (Typ): | - |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Disc |
| Más nevek: | RF0629-000 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | LVR125S |
| Ólomtartomány: | 0.400" (10.15mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.080" (27.40mm) |
| Bővített leírás: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Leírás: | POLYSWITCH PTC RESET 240V 1.25A |
| Jelenlegi - Trip (It): | 2.5A |
| Aktuális - Max: | 12.5A |
| Aktuális - Hold (Ih) (Max): | 1.25A |
| Engedélyek: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |