megvesz LTM8001IY BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| W / felügyelő: | No |
|---|---|
| W / Sequencer: | No |
| LED-illesztőprogrammal: | No |
| Feszültség / áram - kimenet 3: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Feszültség / áram - kimenet 2: | 0 V ~ 24 V, 1.1A |
| Feszültség / áram - kimenet 1: | 1.2 V ~ 24 V, 5A |
| Feszültségellátás: | 6 V ~ 36 V |
| topológia: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) |
| Szállító eszközcsomag: | 121-PBGA (15x15) |
| Sorozat: | LTM®, uModule® |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 121-BBGA |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Kimenetek száma: | 6 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | LTM8001IY |
| Funkció: | Any Function |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 1MHz |
| Bővített leírás: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 6 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (5) 200kHz ~ 1MHz 121-BBGA |
| Leírás: | IC REG 6 BUCK/LINEAR 121BGA |
| Email: | [email protected] |