megvesz LTC6909IMS#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Oscillator, Silicon |
| Szállító eszközcsomag: | 16-MSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Más nevek: | LTC6909IMSPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC6909IMS#PBF |
| Frekvencia: | 12.5kHz ~ 6.67MHz |
| Bővített leírás: | Oscillator, Silicon IC 12.5kHz ~ 6.67MHz 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Leírás: | IC OSC SILICON PROG 16-MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 2.4mA |
| Számol: | - |
| Email: | [email protected] |