megvesz LTC4301IDD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DFN (3x3) |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| kibocsátás: | 2-Wire Bus |
| Más nevek: | LTC4301IDDPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4301IDD#PBF |
| Bemenet: | 2-Wire Bus |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 2 Channel 400kHz 8-DFN (3x3) |
| Leírás: | IC REDRIVER I2C HOTSWAP 2CH 8DFN |
| Késési idő: | - |
| Adatsebesség (Max.): | 400kHz |
| Jelenlegi - ellátás: | 4.5mA |
| Kapacitás - bemenet: | 10pF |
| Alkalmazások: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |