megvesz LTC3265HDHC#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | -Vin, 2Vin |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | - |
| Feszültség - bemenet (perc): | 4.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 32V |
| topológia: | Charge Pump |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 18-DFN (5x3) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 18-WFDFN, Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Fixed |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LTC3265HDHC#PBF |
| Funkció: | Ratiometric |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 50kHz ~ 500kHz |
| Bővített leírás: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin, 2Vin 2 Output 100mA 18-WFDFN, Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG SWTCHD CAP INV 0.1A 18DFN |
| Aktuális - kimenet: | 100mA |
| Email: | [email protected] |