megvesz LTC3245HMSE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 2.5V (3.3V, 5V) |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 5V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.7V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 38V |
| topológia: | Charge Pump |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 12-MSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable (Programmable) |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3245HMSE#PBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 450kHz |
| Bővített leírás: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 2.5V (3.3V, 5V) 1 Output 250mA 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG SWITCHD CAP 0.25A 12MSOP |
| Aktuális - kimenet: | 250mA |
| Email: | [email protected] |