megvesz LTC3126HFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 0.818V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 24V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.4V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 42V |
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LTC3126HFE#PBF |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Bővített leírás: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.818V 1 Output 2.5A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |