megvesz LTC3106IFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 1.8V, 2.2V, 3.3V, 5V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | - |
| Feszültség - bemenet (perc): | 0.85V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 6V |
| topológia: | Buck-Boost |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Programmable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 16 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC3106IFE#PBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | - |
| Bővített leírás: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Programmable 1.8V, 2.2V, 3.3V, 5V 1 Output 300mA 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BCK BST PROG 0.3A 20TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 300mA |
| Email: | [email protected] |