megvesz LTC2877IMSE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 10-MSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 240mV |
| Jegyzőkönyv: | RS485 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 1/1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC2877IMSE#PBF |
| Bővített leírás: | 1/1 Transceiver Half RS485 10-MSOP-EP |
| kettős: | Half |
| Leírás: | IC TXRX RS485 60V PROFI 10MSOP |
| Adatsebesség: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |