megvesz LTC2471CDD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 12-DFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Mintavételi arány (másodpercenként): | 833 |
| Referencia típus: | Internal |
| Arány - S / H: ADC: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Más nevek: | LTC2471CDDPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Bemenetek száma: | 1 |
| Bitek száma: | 16 |
| A / D átalakítók száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC2471CDD#PBF |
| Bemeneti típus: | Single Ended |
| Jellemzők: | Selectable Address |
| Bővített leírás: | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta 12-DFN (3x3) |
| Leírás: | IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12DFN |
| Adatinterfész: | I²C |
| Configuration: | ADC |
| Építészet: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |