megvesz LTC1597AIN#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 5V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 5V |
| Szállító eszközcsomag: | 28-PDIP |
| Települési idő: | 1µs (Typ) |
| Sorozat: | - |
| Referencia típus: | External |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | Current - Unbuffered |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| D / A átalakítók száma: | 1 |
| Bitek száma: | 16 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LTC1597AIN#PBF |
| INL / DNL (LSB): | ±0.35, ±0.2 |
| Bővített leírás: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 28-PDIP |
| Differenciális kimenet: | No |
| Leírás: | IC CONV D/A 16BIT PAR 28-DIP |
| Adatinterfész: | Parallel |
| Építészet: | R-2R |
| Email: | [email protected] |