megvesz LTC1564IG#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 10.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Más nevek: | LTC1564IGPBF |
| Szűrők száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC1564IG#PBF |
| Frekvencia - Cutoff vagy Center: | 150kHz |
| Szűrő típusa: | Antialiasing |
| Szűrési rendelés: | 8th |
| Leírás: | IC ANTIALIASING FILTER 16-SSOP |
| Email: | [email protected] |