megvesz LTC1164ACSW#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Szűrők száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC1164ACSW#PBF |
| Frekvencia - Cutoff vagy Center: | 20kHz |
| Szűrő típusa: | Universal Switched Capacitor |
| Szűrési rendelés: | 8th |
| Leírás: | IC FILTER BUILDING BLOCK 24-SOIC |
| Email: | [email protected] |