megvesz LTC1064CSW#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Szűrők száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC1064CSW#TRPBF |
| Frekvencia - Cutoff vagy Center: | 140kHz |
| Szűrő típusa: | Universal Switched Capacitor |
| Szűrési rendelés: | 8th |
| Leírás: | IC FILTR BUILDNG BLK QUAD 24SOIC |
| Email: | [email protected] |