megvesz LTC1052CSW#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 4.75 V ~ 16 V, ±2.38 V ~ 8 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 0.5µV |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Elfordulási arány: | 4 V/µs |
| Sorozat: | LTCMOS™ |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC1052CSW#PBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1.2MHz |
| Bővített leírás: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit 16-SO |
| Leírás: | IC OPAMP CHOPPER 1.2MHZ 16SO |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.7mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | - |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 1pA |
| Erősítő típusa: | Zero-Drift |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |