megvesz LTC1043CSW#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | - |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 3 V ~ 18 V |
| Szállító eszközcsomag: | 18-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC1043CSW#TRPBF |
| Bővített leírás: | - Instrumentation Voltage Regulator IC 2 Output 18-SOIC |
| Leírás: | IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL18SOIC |
| Alkalmazások: | Instrumentation |
| Email: | [email protected] |