megvesz LT8705MPFE#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 2.8 V ~ 80 V |
|---|---|
| topológia: | Buck-Boost |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) 31 Leads, Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 2 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | LT8705MPFE#TRPBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 100kHz ~ 400kHz |
| Bővített leírás: | Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP |
| Duty Cycle (Max): | - |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK-BOOST 38TSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |