megvesz LT8310MPFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 6 V ~ 100 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | - |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT8310MPFE#PBF |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Forward Converter Controller 20-TSSOP-EP |
| Leírás: | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 3.8mA |
| Alkalmazások: | Forward Converter Controller |
| Email: | [email protected] |