megvesz LT6203CMS8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2.6mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP |
| Elfordulási arány: | 25 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | LT6203CMS8PBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT6203CMS8#PBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 100MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 2.8mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 40mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 3.8µA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |