megvesz LT4356CS-2#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - munka: | 4 ~ 80V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés: | 27V Adj |
| Technológia: | External Switch |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT4356CS-2#TRPBF |
| Leírás: | IC SURGE STOPPER ADJ 16-SOIC |
| Alkalmazások: | Automotive |
| Email: | [email protected] |