megvesz LT3909EDD#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 2.9V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 40V |
| Feszültség - kimenet: | 40V |
| típus: | DC DC Regulator |
| topológia: | Step-Up (Boost) |
| Szállító eszközcsomag: | 12-DFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3909EDD#PBF |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | 2MHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 50mA 12-DFN (3x3) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Leírás: | IC LED DRIVER |
| Áram - kimenet / csatorna: | 50mA |
| Alkalmazások: | Automotive |
| Email: | [email protected] |