megvesz LT3798IMSE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 10 V ~ 38 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-MSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Mód: | Critical Conduction (CRM), Discontinuous Conduction (DCM) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3798IMSE#PBF |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 500Hz ~ 150KHz |
| Bővített leírás: | PFC IC Critical Conduction (CRM), Discontinuous Conduction (DCM) 500Hz ~ 150KHz 16-MSOP-EP |
| Leírás: | IC FLYBACK CTLR W/PFC 16-MSOP |
| Jelenlegi - üzembe helyezés: | - |
| Email: | [email protected] |