megvesz LT3752MPFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 6.5 V ~ 100 V |
|---|---|
| topológia: | Forward Converter |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) 31 Leads, Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive, Isolation Capable |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3752MPFE#PBF |
| Funkció: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 100kHz ~ 500kHz |
| Bővített leírás: | Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP-EP |
| Duty Cycle (Max): | 95% |
| Leírás: | IC REG CTRLR FWRD CONV 38TSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |