megvesz LT3640EFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 0.6V, 1.265V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 33.97V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 35V |
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | LT3640EFEPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3640EFE#PBF |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 500kHz ~ 2MHz |
| Bővített leírás: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V, 1.265V 2 Output 1.1A, 1.3A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BCK ADJ 1.1A/1.3A 28TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 1.1A, 1.3A |
| Email: | [email protected] |