megvesz LT3580MPMS8E#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 5V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 42V (Switch) |
| Feszültség - bemenet (perc): | 2.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 32V |
| topológia: | Boost, Cuk, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative |
| Más nevek: | LT3580MPMS8EPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3580MPMS8E#PBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 200kHz ~ 2MHz |
| Bővített leírás: | Boost, Cuk, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 5V 1 Output 2A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8MSOP |
| Aktuális - kimenet: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |