megvesz LT3517EUF#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 3V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 30V |
| Feszültség - kimenet: | - |
| típus: | DC DC Regulator |
| topológia: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Szállító eszközcsomag: | 16-QFN (4x4) |
| Sorozat: | True Color PWM™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3517EUF#TRPBF |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | 250kHz ~ 2.5MHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1.5A (Switch) 16-QFN (4x4) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Leírás: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1.5A 16QFN |
| Áram - kimenet / csatorna: | 1.5A (Switch) |
| Alkalmazások: | Backlight |
| Email: | [email protected] |