megvesz LT3092ETS8#TRMPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - bemenet: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | TSOT-23-8 |
| Sorozat: | - |
| Érzékelési módszer: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Más nevek: | LT3092ETS8#TRMPBFTR LT3092ETS8TRMPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3092ETS8#TRMPBF |
| Funkció: | Current Source |
| Bővített leírás: | Current Source Regulator 200mA TSOT-23-8 |
| Leírás: | IC CURRENT SOURCE 1% TSOT23-8 |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Pontosság: | ±1% |
| Email: | [email protected] |