megvesz LT3013HFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.24 V ~ 60 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 V ~ 80 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.36V @ 200mA |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | LT3013HFEPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 140°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT3013HFE#PBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.24 V ~ 60 V 200mA 16-TSSOP-EP |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 0.2A 16TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 200mA |
| Email: | [email protected] |