megvesz LT1681ESW#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 9 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 72V |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Más nevek: | LT1681ESWPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1681ESW#PBF |
| Bővített leírás: | Power Supply Controller Synchronous Forward Controller 20-SOIC |
| Leírás: | IC SYNCHRONOUS FWRD CTRLR 20SOIC |
| Jelenlegi - ellátás: | 17mA |
| Alkalmazások: | Synchronous Forward Controller |
| Email: | [email protected] |