megvesz LT1619ES8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 1.9 V ~ 18 V |
|---|---|
| topológia: | Boost, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive, Isolation Capable |
| Más nevek: | LT1619ES8PBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1619ES8#PBF |
| Funkció: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 300kHz |
| Bővített leírás: | Boost, Cuk, Flyback, SEPIC Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOIC |
| Duty Cycle (Max): | 92% |
| Leírás: | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Vezérlési funkciók: | Enable |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |