megvesz LT1374IFE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 2.42V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 21.5V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 25V |
| topológia: | Buck, SEPIC |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP-EP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1374IFE#PBF |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 500kHz |
| Bővített leírás: | Buck, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.42V 1 Output 4.5A (Switch) 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BUCK SEPIC ADJ 16TSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 4.5A (Switch) |
| Email: | [email protected] |