megvesz LT1242MJ8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 25 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 16V |
| Feszültségelosztás: | - |
| topológia: | Buck |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény (Watt): | - |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT1242MJ8 |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia - Kapcsolás: | Up to 500kHz |
| Hibavédelem: | - |
| Bővített leírás: | Converter Offline Buck Topology Up to 500kHz |
| Duty Cycle: | 96% |
| Leírás: | IC PWM CTLR CURR MODE CERDIP |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |