megvesz LT1086CM#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.25 V ~ 23.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.55 V ~ 25 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1.3V @ 1.5A |
| Szállító eszközcsomag: | D2PAK-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Más nevek: | LT1086CMPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1086CM#PBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.25 V ~ 23.5 V 1.5A D2PAK-3 |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 1.5A D2PAK |
| Aktuális - kimenet: | 1.5A |
| Áram - határérték (perc): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |