megvesz LT1054MJ8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 2.5V (-Vin, 2Vin) |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 14V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 3.5V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 15V |
| topológia: | Charge Pump |
| Szinkron egyenirányító: | No |
| Szállító eszközcsomag: | 8-CERDIP |
| Sorozat: | * |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | Adjustable (Fixed) |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive or Negative |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | LT1054MJ8 |
| Funkció: | Ratiometric, Step-Up |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 25kHz |
| Bővített leírás: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable (Fixed) 2.5V (-Vin, 2Vin) 1 Output 100mA 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Leírás: | IC REG SWTCHD CAP INV RATIO 8DIP |
| Aktuális - kimenet: | 100mA |
| Email: | [email protected] |