megvesz LT1020IN#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | Adjustable |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 V ~ 36 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.4V @ 125mA |
| Szállító eszközcsomag: | 14-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Adjustable |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 100°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1020IN#PBF |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adjustable 125mA 14-PDIP |
| Leírás: | IC REG LDO ADJ 125MA 14DIP |
| Aktuális - kimenet: | 125mA |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |