megvesz LT1010CT#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 40 V, ±2.25 V ~ 20 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | TO-220-5 |
| Elfordulási arány: | 75 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-220-5 Formed Leads |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | LT1010CTPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 100°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LT1010CT#PBF |
| Nyereség sávszélesség termék: | 20MHz |
| Bővített leírás: | Buffer Amplifier 1 Circuit TO-220-5 |
| Leírás: | IC OPAMP BUFFER 20MHZ TO220-5 |
| Jelenlegi - ellátás: | 5mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 150mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 500µA |
| Erősítő típusa: | Buffer |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |